חתונה אלגנטית סגולה

 

מתחתנים ביפו! כשחושבים על חתונה בישראל המיקום האולטימטיבי הראשון שעולה לראש זה יפו. הקסם הרומנטי של העיר וערבוב הסיגנונות שבה המשקיף על ים התיכון ממגנט. זהו גם מפגש נוח לכל המשפחה הרחבה שמפוזרת בין ניו יורק למוסקווה וישראל. אלכס וסווטה נולדו במוסקווה, גרים בניו יורק, הכירו אחת את השני בישראל וחזרו לכאן כדי לחגוג את שמחת החתונה שלהם במקום הכי פתוח ואוורירי על החוף- בית על הים. עלי כמעצבת האירוע, הותלה המסימה הלא פשוטה להפגיש בין שלושת העולמות מהם באים הזוג והאורחים אך לשמור על לוק שיקי מודרני ונוצץ לבקשתה של הכלה היפהיפיה. התחלנו את העבודה מעיצוב ההזמנות בשלושת השפות עם קווי מפת אולם ומסלול הטיסות שבני הזוג צברו תוך כדי סיפור האהבה שנרקם ביניהם.

המשכנו לכרטיסי הושבה, מספרי שולחן ואזורי הישיבה שעוצבו לפי שכונות תל אביביות וניו יורקיות בהם חולקו לאורחים תחתיות ספלים מעוצבות עם הלוגו של בני הזוג. עיצוב שולחנות ופרחים בצבעים סגולים ורודים וירוקים היה רומנטי ומהודר, הוא השתלב נהדר בתוך החלל המואר של אולם האירועים קטן שחלונותיו הגבוהים פונים לים. שמלת הכלה הקלאסית ואלגנטית עם חגורה סגולה - אחת היפות שראיתי הודות התחרה העדינה של החלק התחתון.

החופה נערכה בעת השקיעה על מול נוף נהדר של החוף התל אביבי לצלילי הנבל הקסומים. הטקס נערח בצורה פשוטה ומרגשת מאוד והמתח החגיגי התחלף בפרץ של שמחה על רחבת הריקודים. מי שרוצה עוד קצת לדעת על בית על הים אז הסטייק שהוגש לארוחה החגיגית היה מעשה אומנות שלא לדבר על הקינוחים.

  • Facebook - Grey Circle
  • Pinterest - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

דברו איתנו במייל:  beccyblue@gmail.com | בטלפון: 972547207189+ | בסקייפ: beccy_blue

Beccy Blue Marmalade-כל הזכויות שמורות ל